LED do kuchyne

LED produkty v dnešnej dobe ovládli trh s osvetlením. LED žiarovky sú už dlhé roky v popredí a klasické žiarovky postupne odchádzajú z trhu. Nie je sa čo čudovať. LED v akejkoľvek podobe má množstvo výhod. Najväčšou výhodou LED osvetlenia je nízka spotreba energie. Na svietenie v domácnosti spotrebujeme veľké množstvo energie a v dnešnej dobe si takmer vôbec nedávame pozor koľko a kde svietime. Je pre nás samozrejmosťou, že rozsvietime v každej izbe, kam prídeme. Práve preto nám LED osvetlenie pomôže ušetriť náklady na osvetlenie domácnosti. Takisto je dlhšia životnosť LED svetiel.

LED pásiky

LED žiarovky, ale aj ostatné LED produkty vydržia oveľa dlhšiu dobu ako v prípade klasických žiaroviek. Keď hovoríme o LED produktoch, ponuka v oblasti LED osvetlenie je skutočne bohatá. No trhu nie sú len LED žiarovky, ktoré už takmer každý z nás doma používa. Medzi LED produkty sa radia takisto LED panely, ktoré sa zabudujú do stropu a používajú sa ako moderná náhrada visiacich lustrov. Takisto sú v oblasti LED produktov populárne LED pásiky. Práve LED pásiky dokážete použiť kdekoľvek v interiéri. Určite dobre poznáte LED pásiky na osvetlenie kuchynskej linky. Takmer každá druhá domácnosť má na LED skrinkách namontované aj LED pásiky.

LED pásik

LED pásiky môže na LED skrinku namontovať priamo stolár zapustením do nábytku alebo si môžete pomôcť s montážou svojpomocne a pásiky namontovať pomocou lišty. Lišta na LED pásik nemá len dekoratívny účel, ale takisto predlžuje životnosť LED pásika, chráni ho pred prehriatím a prachom. LED pásiky si môžete zakúpiť v rôznych dĺžkach a takisto rôznych farebných prevedeniach. Najmä do detských izieb sú obľúbené aj rôzne farby LED pásikov ako zelené či červené. Najväčšiu ponuku LED pásikov, ale aj ďalšieho LED osvetlenia a príslušenstva v podobe diaľkového ovládača či montážnych pomôcok nájdete na LEDprodukt.sk.

Scroll to Top