Matrac nemá byť iba pohodlný ale aj hygienický

Nároky na matrace sú vysoké. Nečudo, veď ich používame denne niekoľko hodín po dobu niekoľkých rokov. Mali by preto byť nielen pohodlné ale aj hygienické. Aj keď každý dnes predávaný matrac sa hrdí vysokou mierou hygieny a priedušnosti. Nájdeme aj také typy matracov, ktoré túto požiadavku spĺňajú nad očakávania. Aké sú to vlastne taštičkové matrace https://www.segum.sk/produkty/matrace/tastickove-matrace? Ako si iste pamätáte na starú dobrú pružinovú klasiku. Tak to je už dávno za nami. Novodobé verzie pružinových matracov využívajú nové a kvalitnejšie materiály na výrobu pružín ale aj výplne a celkového dizajnu a kvality.

matrac sa prispôsobí každej polohe počas spánku

Moderné pružinové matrace sú najviac odporúčané odborníkmi na spánok. Taštičkové matrace ale nastavujú latku ešte vyššie. Princíp dokonalého spánku je zakomponovaný a zasadený do konštrukcie pružiny. Nečakajte jednoliaty matrac ale kvalitne a odborne prevedenú prácu. Každá pružina je totiž zašitá v samostatnom textilnom obale. Plus sú navzájom tieto pružiny v taškách. Vrchná časť matraca je teda maximálne flexibilná a nezávislá od tých okolo. Práve to je to tajomstvo, ktoré z taštičkového matraca robí majstra v prispôsobení sa našej chrbtici. Absolútna zhoda – platí, že čím viac pružín, tým lepšie. V takom kvalitnom matraci môžeme nájsť aj 500 kusov. Ale komfort pri spaní a ležaní nezabezpečuje iba výborná prispôsobivosť, ale aj vzdušnosť, ktorá je vďaka tomuto konceptu na maximálnej možnej trhovej úrovni. Taštičky teda zabezpečujú maximálne hygienické požiadavky na dlhý čas a to stabilne.

nový pohľad na luxus

Aj tieto matrace môžu byť rozdelené do rôznych zón pre pokrytie maximálneho zážitku zo spánku na matraci. Matrace samotné ale netvoria iba pružiny. Je možné ich kombinovať s rôznymi penami s rôznymi stupňami tvrdosti. Taštičkové matrace majú síce svoju trhovú cenu o niečo vyššiu ako ich obyčajný penový oponenti. Má to však svoje opodstatnenie. Kvalita, výdrž, spracovanie a maximálny komfort s prihliadnutím na zdravotné faktory osôb sú na najvyššej možnej úrovni. Ak si ale ich cenu prerátame na deň počas niekoľkých rokov použitia bez známok opotrebenia, prídeme na zaujímavý výsledok. Cena matraca na deň by nás vyšla menej ako 10 centov. To nie je také zlé v porovnaní s benefitmi, ktoré prináša. Tieto ocenia hlavne ľudia, ktorý si doteraz s nákupom nerobili starosti a používali možno aj nekvalitný a nevhodný matrac. Jedna noc na taštičkovom matraci určite zmení ich pohľad na spánok a nevymenili by ho už za iný.

Scroll to Top