Odosielajte v bublinkovej obálke

So službami pošty či kuriéra ste sa už určite stretli. Môžete posielať listy, zásielky či balíčky. A to v pomerne prijateľnej cene. Službu odosielania balíkov využívajú najmä osoby, ktoré obchodujú s tovarom alebo sa živia hand made. Vyrábate doma produkty, ktoré následne posielate svojim zákazníčkam? Alebo ste súčasťou MLM siete a posielate produkty koncovým zákazníkom? Potom určite viete, že prísť len s produktom na poštu sa nedá. Doma musíte vynaložiť úsilie a tovar starostlivo zabaliť. V prípade klasického listu vám úplne postačí bežná biela obálka. Ale čo ak posielate materiál, ktoré sa môže poškodiť? Riešenie je jednoduché.

bublinková obálka

Bublinková obálka

Krabice sú pri odosielaní menšieho tovaru nepraktické a v konečnom dôsledku vám môžu zásielku zbytočne predražiť. Preto sú na trhu bublinkové obálky, ktoré sú spratné a váš tovar aj ochránia pred poškodením či rozbitím.

V čom je bublinková obálka iná od klasickej obálky?

Bublinková obálka má z vnútornej strany nalepenú bublinkovú fóliu. Vzduchové vankúšiky zadržia tovar na mieste a aj pri náraze a nehrozí žiadne poškodenie.

Bublinkovú obálku môžete kúpiť v akomkoľvek papiernictve. No ak často posielate tovare viete, že ceny za tieto obálky sú možno vyššie, ako ste očakávali. Preto urobíte lepšie, ak si bublinkové obálky objednáte online. Odborníkmi na tovar určený na odosielanie sú 2packsk.sk. Na 2packsk.sk môžete nájsť bublinkové obálky rôznych veľkostí. Či už potrebujete malý rozmer alebo posielate zásielku väčších objemov, na výber máte z množstva veľkostí.

obálka

Ako vyzerá bublinková obálka?

Môže vyzerať ako bežná obálka, bielej farby. Ale môžete si tiež vybrať zaujímavejší dizajn. V ponuke je matný čierny dizajn alebo holografický povrch. Na výber máte tiež z viacerých možností uzatvárania. Buď sa rozhodnete pre klasické lepenie alebo uzatváranie pomocou bežca.

Scroll to Top