Oživte steny vo vašej domácnosti štýlovým fotoobrazom.

Zariaďovanie domácností modernými a štýlovými doplnkami sa dnes stalo vášňou nejednej ženy, ktorá sa takto snaží vytvoriť útulný domov. Niekto sa o zariaďovanie jednotlivých izieb bytu či domu snaží sám, iní si najímajú rôznych bytových architektov alebo dizajnérov. No stále je potrebné mať vo svojej blízkosti doplnky, ktoré ste vyhotovili sami, alebo ktoré vám pripomínajú nejaké príjemné situácie z vášho života.

obraz

Takto si v súčasnosti môžete veľmi ľahko nechať vyhotoviť fotoobraz na plátno, ktorý bude vytvorený z vašej obľúbenej fotografie. Dnes už máme mobily plné najrôznejších fotografií, ktoré zachytávajú zaujímavé momenty z našich dovoleniek, stretnutí so známymi alebo fotografie našich detí. Ak niektorý z týchto obrázkov je vám naozaj veľmi blízky a radi naň vo svojom mobile často pozeráte, bolo by možno vhodné vytlačiť ho na kvalitné plátno v požadovanom rozmere. Takto budete mať každý deň na svojich očiach podarený obrázok napríklad vašich blízkych, ktorý vám vždy spríjemní deň, keď sa naň pozriete. A ak je takáto umelecká fotografia vo vašom mobile, je veľmi jednoduché z nej vytvoriť fotoobraz na plátno.

obraz

Stačí si len otvoriť na internete stránku www.fotkyzababku.sk a fotografiu načítate do pripravenej predlohy na tejto stránke. Zvolíte si požadovaný rozmer, ktorý vám najviac vyhovuje. Nie je problém vytvoriť aj fotoobrazy o rozmere 100×100 cm, takže si môžete vyberať zo širokej ponuky rôznych rozmerov. Vyberať si môžete z lesklého alebo matného plátna, zadáte počet kusov a odošlete. Do pár dní máte obraz doma na stene a budete ľutovať iba jedno, a to že ste si ho nedali vyhotoviť už skôr. Váš domov tak získa nový rozmer a aj vaši známi budú uchvátení krásou takéhoto obrazu. A v budúcnosti môžete obdarovať podobným fotoobrazom aj niekoho zo svojej rodiny či priateľov, však krásnych fotografií máte vo svojom mobile určite ešte veľa.

Scroll to Top