Pripravte sa na jeseň v móde!

Móda, tá proste dámy zaujíma. Estetické cítenie predurčuje u žien módu k úspechu. Každá chce vyzerať dobre a dobre sa aj cítiť. Preto si vyberáme kúsky, ktoré k nám ladia a sedia nám. Nadchádzajúce jesenné obdobie prinesie, ako každoročne, postupne chladnejšie jesenné dni. Prelínanie leta s jeseňou často prináša počasie, ktoré je len ťažko predvídateľné. Chladnejšie dni a večeri však musíme zvládnuť tiež. Nič nás nesmie prekvapiť a mali by sme sa preto už teraz dobre pripraviť. Ľahké krátke dámske bundy sú skvelými kúskami, ktoré môžu byť veľmi štýlové, výrazné i elegantné a zároveň nás ochránia pred chladom. Ak máte tú istú bundu už roky, urobte si tento krát radosť a zakúpte nejaký ten nový kúsok napríklad v e-shope BIG STAR. Veď si určite zaslúžite, aby ste sa odmenili novým pekným kúskom napríklad aj v podobe krátkej dámskej bundy.

damska kratka bunda

Damske kratke bundy bigstarjeans.sk

BIG STAR ponúka dámske krátke bundy rôznych farieb, štýlov, materiálov i prevedení. Krátke bundy môžu byť napríklad v nadčasovom rifľovom prevedení. Rifľová bunda je veľmi univerzálnym kúskom a nemala by chýbať v žiadnom šatníku. Hodí sa naozaj takmer ku všetkému a je skvelá aj na jesenné vrstvenie. Krátke dámske bundy, ktoré tiež nazývame ako bombery majú špeciálny širší strih, ktorý je ideálny na zakrytie akýchkoľvek nedostatkov postavy v jej hornej časti. Krátke bundičky dobre doladíte k rifliam i iným nohaviciam, napríklad aj tým s vysokým pásom. Vysoký pás rovnako skvele zakryje nerovnomernosti postavy v oblasti brucha alebo bokov.

kratka damska bunda z eko koze

Dámske bundy teda iste potrebujete a tie kratšie sú ideálne na prechodné obdobie. Veľmi dobre vyzerajú a odhaľujú dolné prednosti každej dámy. Pás a boky zakrývajú, ale vidno zadok a nohy lepšie, preto si ich pekne oblečte do lichotivých kúskov a zlaďte s farbou bundičky.

Dámske krátke bundy z tkaniny vyzerajú ako krátke kabátiky a keď ich stiahnete opaskom do pása vyzerajú veľmi štýlovo a elegantne. Pritom ich môžete nosiť aj ku klasickým rifliam. Kreativite sa medze nekladú a môžete ladiť rôzne kúsky navzájom. Krátke bundy preto môžete mať vo viacerých strihoch, farbách i štýloch, aby ste ich mohli kombinovať s jesenným šatníkom podľa nálady a cítiť sa tak dobre i na jeseň v prechodnom období.

Scroll to Top