Tantra masáže

Tantrická masáž nie je len obyčajné masáž, no nie je to ani masáž spojená s poskytnutím sexuálnych služieb. Pokiaľ túžite skutočne po niečom inom, niečom novom a zároveň, po niečom omnoho hlbšom, ako sú len obyčajné masáže plné sexu a pohlavného styku, ste tu na správnom mieste. Tantra Diamond Bratislava Vám ponúka jedinečný relax a pôžitok z toho, čo Vám Vaše vlastné telo ponúka. Užívajte si vlastné vnímanie svojho tela. Užívajte si príjemné dotyky pri tanttrických masážach a doprajte si dokonalú eufóriu.

Je mnoho druhov tantrických masáží a my Vám pomôžeme s ich správnym pochopením. Najmä tí, ktorý sa s tantrou ešte nikdy nestretli, by mohli mať na úvod malý problém, zorientovať sa. V ponuke tantra programov, v salóne Tantra Diamond Bratislava nájdete viacero tantra masáží, v ktorých je ich podstata rovnaká. Rozdiel sa však odvíja v tom, aký konkrétny pôžitok si prajete užívať. Tantra masáže sú zamerané na celé telo, no v priebehu daných tantrických masáží sa tantra masérka zameriava na určitú časť Vášho tela a teda je rozdiel napríklad medzi NURU masážou Tantradiamond a medzi masážou lingamu.

červené prádlo

Masáž lingamu je pomerne veľmi žiadaná, jedná sa o masáž vyhradenú iba pre pánov. Masáž sa vykonáva z vnútra konečníka, čo pre mnohých môže byť nevhodné alebo poburujúce. No ostatne, ako pri každej tantra masáží je nutné dodržať 100% hygienu a práve tak to nie je ani pri masáži lingamu. Nejedná sa o žiadnu nevhodnú masáž, skôr naopak. Masáž lingamu, pokiaľ je pravidelná je vysoko prospešná pre Vaše zdravie a správne fungovanie.

NURU masáž je naopak masáž celého tela, no za pomoci špeciálneho NURU gélu, ktorý sa postará o dokonalý a ľahký priebeh tejto masáže. Masáž sa vykonáva na špeciálnej silikónovej plachte, ktorá skutočne ozvláštni danú masáž ale aj Váš zážitok z nej. Pri tejto masáži sa môžete tešiť na dokonalé dotyky tantra masérky a to doslova, telo na telo.

masážny priestor

Tak ako hore spomenuté tantra masáže, je v našom tantra programe viacero druhov tantra masáží, ktoré sa postarajú o Váš jedinečný zážitok, oddych a celkový relax. Tak neváhajte a vyberte si to, čo Vám najviac vyhovuje.

Scroll to Top