Výroba Schoeller Allibert

Najlepšie bedničky na ovocie a prepravky môžete zakúpiť práve od spoločnosti Schoeller Allibert. Táto spoločnosť je vychýrenou, svetoznámou firmou, ktorá si svoje renomé buduje úspešne už niekoľko dlhých rokov. Spoločnosť Schoeller Allibert má svoje pobočky rozmiestnené nielen po Európe, ale i po celom svete. Samozrejme, najväčšie množstvo pobočiek sa nachádza už v práve spomínanej Európe, keďže Schoeller Allibert sa zameriava predovšetkým na tunajší trh. Spoločnosť ponúka plastové obaly, prepravky a príslušenstvo, ktoré je vyrobené z prvotriedneho materiálu.

prepravky

Tento materiál je odoberaný výhradne od overených dodávateľov, ktorí dbajú na kvalitu dovážaného tovaru. Pri plastových obaloch a prepravkách je dôležitá pevnosť, odolnosť voči vplyvom, ktoré môžu byť až extrémne, ich udržateľnosť, zachovaná sterilita a hygiena. Spoločnosť disponuje niekoľkými medzinárodnými oceneniami a certifikátmi, ktoré sú odrazom toho, ako veľmi dbá na kvalitu svojich výrobkov. Všetky ich výrobky sú vyrábané podľa platných noriem, ktoré určujú parametre a špecifikácie každého výrobku. Prepravné plastové nádoby majú všestranné využitie a sú potrebné prakticky na každom kroku.

prepravky

Veľký dopyt po nich je hlavne vo výrobnom priemysle, vo farmaceutickom priemysle, potravinárskom priemysle, chemickom priemysle, automobilovom priemysle a celkovo všade, kde dochádza k pravidelnému transportu materiálu alebo potravín alebo ich uskladneniu. To znamená, že tieto prepravky môžu využívať napríklad i ľudia vlastniaci rodinné domy či chatky, okolo ktorých je stále dostatok roboty. Plastové bedničky sú navrhnuté a skonštruované tak, aby dokázali odolať zmenám teplôt, počasia i opakovanú záťaž a používanie. V prípade plastových nádob na ovocie a zeleninu si môžete vybrať spomedzi menších i stredných rozmerov. Ich údržba je veľmi jednoduchá, garancia spokojnosti zaručená.

Scroll to Top