Dostala som sa z toho

Bola som úplne na dne. Manžel bol na mňa zlý, aj na moje deti. Stále sa mi niečím vyhrážal. Niekedy som sa dokonca bála aj prísť domov z práce, pretože som nevedela, čo urobí. Každý deň som premýšľala nad zmyslom svojho života – z práce, do práce, obstarať domácnosť. Nemala som žiadny čas na seba, všetok čas a servis som venovala manželovi. Prakticky by sa dalo aj povedať, že nemusel a nič nerobil. Vtedy som si to ešte neuvedomila, ale to bola chyba. Postupom času začalo dochádzať aj k fyzickému násiliu. A to už som bola bezradná. Manžel vedel o tom, že sa s ním chcem rozviesť, ale vyhrážal sa mi, že mi vezme deti a už ich nikdy neuvidím.

Pravo

Nakoniec som sa rozhodla vyhľadať pomoc advokáta Bratislava Lexante.sk. Povedala som mu všetko, čo sa mi doma deje. A aj keď som tomu veľmi spočiatku neverila, dokázal mi pomôcť. Bol to zložitý a náročný proces, pred rozvodom som mala stres a strach. Ale nakoniec všetko dopadlo dobre. S manželom som sa rozviedla a čo viac – už som sa nemusela báť. Išiel totiž do väzenia za to, čo mi stále robil. Občas ma zamykal a nechcel ma pustiť von. Som rada, že som sa z tejto situácie dostala a som z nej vonku. Hlavné je, že sa všetko vyriešilo, a za to som veľmi rada. Aj keď som neverila, že mi nejakí advokáti dokážu pomôcť, tak to tak naozaj bolo.

Pravo

Pokiaľ si niečím podobným prechádzate, ako som si prechádzala ja, nebojte sa na nich obrátiť. Sú to profesionálni skúsení právnici, ktorí vedia, čo robia. Keď ich máte po svojom boku, znamená to výhru. Pomôžu vám s každým problémom. Môžete si na ne prečítať komentáre, ktoré písali ich klienti. Toľko slov vďačnosti som ešte nikdy nečítala. Viem, že si možno môžete myslieť, že z vašej situácie nie je riešenie, ale nie je to tak. Riešenie vždy existuje, len musíte nájsť všetku odvahu a ísť do boja. Možno vás to bude stáť veľa síl, ale vy to zvládnete.

Scroll to Top