Krasa Vianoc

Tiež si hovoríte, že to najkrajšie na Vianociach je práve vianočné osvetlenie led cencule? A že sa s nimi dá robiť vecí! Osvetlenie totiž nemusíte nutne dávať len na stromček, stromček a osvetlenie najrôznejších farieb sa hodí aj napríklad na balkón. Ja som na balkón tento rok dala nádherné osvetlenie, ktoré bliká rôznymi farbami a strieda sa. A keď idem večer po ulici a pozerám sa, vidím tiež nádherné osvetlenie najrôznejších farieb a to ma hreje na duši. Vianoce sú jedným z mojich najobľúbenejších období. Druhým najobľúbenejším obdobím je leto a to milujem snáď ešte viac. Opaľovať sa krásne na slniečku, vidím sa niekde pri mori s nejakým drinkom v ruke veľmi spokojná.

vanoce

Musím teda ale povedať, že každé obdobie má aj svoje nevýhody. U leta je to potrebné to, že keď je neznesiteľné horúco, tak sa vám zle dýcha a jednoducho sa to na slnku veľmi dlho takto nedá vydržať. Musíte sa ísť osviežiť napríklad do bazéna, alebo nejakým vychladeným ľadovým čajom, alebo ľadovou kávou. Pri zime je tomu zase naopak. Pokiaľ je vám veľká zima, ľahko sa stane, že vám začnú mrznúť prsty. A to je veľmi nepríjemné, pretože potom nemôžete chodiť. Najlepšie je taký zlatý stred. Ani nie šialené neznesiteľné teplo, ani nie šialená studená zima. V zime sa obvykle objavuje na uliciach av prírode sneh. Paradox je, že sa vždy väčšinou objaví až po Vianociach.

vanoce

A pritom sneh by bol najkrajší práve na Vianoce. Plno ľudí naňho čaká, ale často sa nedočká a sú sklamaní. A hup, potom príde január a sneh je tu. A deti chodia s mamičkami bobovať, stavať snehuliakov a guľovať sa. Inu, aj zima je celkom zaujímavé a pekné obdobie. Nesmie ale šialene mrznúť. To radšej zostávam doma a pozorujem zimu a sneh s čajom v ruke, pretože už len keď sa pozriem ako je vonku, som z toho zimomrivá a je mi hrozne veľká zima, tak to teda je.

Scroll to Top