Kvalitné IBC kontajnery

Pokiaľ hľadáte veľmi kvalitné, sofistikované, ergonomické a vysoko prepracované prepravné obaly, ktoré budú veľmi spoľahlivo a zodpovedne slúžiť pri transporte tovaru, alebo pri manipulácii večierka či na automatických linkách, skúste sa obrátiť na veľmi skúseného výrobcu, akým je spoločnosť Schoeller Allibert. V ponuke v nich nájdete rôzne druhy zaujímavých prepravných nádob a obalov. Môže ísť napríklad o rôzne druhy kontajnerov, prepraviek, boxov a podobne. Na prepravu tekutých surovín ako je napríklad pitná voda, džúsy, šťavy alebo iné tekutiny, ktoré sa používajú v potravinárstve alebo farmaceutickom priemysle, môže slúžiť kvalitný ibc kontajner Schoellerallibert.com.

preprava

IBC kontajner sa používa na prepravu tekutín a existujú rôzne modely a druhy, ktoré sa dajú zakúpiť a alebo objednať. Mnohé boli dokonca ocenené prestížnymi oceneniami čiarka ako je napríklad ocenenie Obal roku. Keďže tekutiny majú veľmi špecifické požiadavky, obavy musia byť preto kvalitné a hygienicky nezávadné. Je teda na nich kladený veľký dôraz, čo sa týka kvality prevedenia a najmä použitých materiálov. Výrobca Schoeller Allibert vyrába obaly – pre právne a manipulačné, ktoré jednoznačne vynikajú svojim prevedením, ergonómiou a modernými ekologickými materiálmi. Materiálny sú hygienické a dajú sa recyklovať alebo sú zrecyklované.

bandaska

Ponuka je veľmi široká a určite si z nej vyberie každá jedna on firma, ktorá potrebuje prevážať a prepravovať tekutiny a podobné tekuté materiály, ktoré majú naozaj veľmi veľké požiadavky čo sa týka hygieny a toho aby sa nekontaminovali a doviezli na miesto určenia v požadovanej kvalite. Rozhodne si pozrite ponuku a vyberte si tie, ktoré sú pre vás najvhodnejšie, čo sa týka rozmerov, prípadne ďalších funkcií. Skúsenosti v obalových materiáloch totiž dávajú výrobcovi veľké možnosti neustále svoje produkty zlepšovať a sofistikovať.

Scroll to Top