Lokalita webu

Ideme na tému ako sa vám pozdávajú voľby no nám také akože kľudné aspoň zatiaľ necháme sa prekvapiť kto vyhrá ale mám tušenie že asi P:P alebo HARABIN  no mimochodom to by nebolo bohvie čo si myslím, dvaja sa vzdali. Dúfam že bude lepšie no podotýkam mali by sme asi my ľudia kandidovať z ľudu vyskúšať si to. mali by sme to aspoň skúsiť čo poviete dobre bude keď budeme na webové stránky písať recenzie na rôzne téma. Ja dávam niekedy recenzie na web. Tam sa dá všeličo písať názory a podobne. dajú sa tam hľadať aj pracovné príležitosť  a iné . Vy aké máte skúsenosti čo sa týka web ja tak záleží načo narazí človek niekedy dobré niekedy nie. Ja napríklad využívam online nakupovanie nie každý mesiac okrem AVON A ORFLAME každý mesiac niečo objedávam ale aj iné stránky používam.

rozhodni sa

Budem pracovať cez MONDEO ako veštica snáď je to dobre platené. Našla som aj prácu no som zvedavá ako je platená ČETUJUCI  musím tam ešte určité dokumenty poslať. Web nájdeme vo výpočtovej technike je to tzv. distribuovaný hypertextový internet informácia systém v ktorom nájdeme kadečo od dokumentov po vzdelávanie po synonymum WORD WILDE či už stránky na preklad ako prekladač. Webové miesta aj lokalitu a plno iného. Je to síce zaujímavý svet ale aj riskantný keď sa to tak zoberie. Napr. vedecko fantázia román od anglického spisovateľa JOHANA.W ktorý napísal  začali ho publikovať len keď zomrel v roku 1979 je to román. Iné je tam hudba od amerického hudobníka BILLA L a TERRE .

kancelária

T  písal sa rok 1995 a film tzv. dokument film Americký režíroval ho v roku 2013 režisér M.K. Nájdeme tu aj kopu iného. Aj WORD PAGE čiže strana. Ja rada píšem na web aj rôznych jazykoch. Na web sa dajú tu tvoriť aj rôzne moderné aj funkčné webové stránky a publikovať tam svoju tvorbu či už prácu alebo podnikateľský účel mali by sme si založiť také niečo pod krycím menom a prezentovať sa čo najlepšom svetle. Môžete tu na webe tvoriť aj SEO  články či pozerať videá už pomaly pracovať vám bude pomáhať umelá inteligencia ktorá nás už pohltila takmer. Môžete ísť na web portál aký chcete či už cez pc, tablet, mobil. Môžete mať svoj E-SCHOP  a to na mieru. Budeme tu varení či pečený keď sa nám bude dariť.

Scroll to Top