Matrac z peny

Spánok je základným pilierom nášho života. Preto by sme mali na jeho kvalitu starostlivo dbať. Pomáha nám zregenerovať sa po náročných dňoch a načerpať potrebnú energiu na fungovanie v tomto hektickom svete. Bez správneho spánku nebudeme dostatočne výkonní, o tom niet pochýb. Preto sa budeme ďalej venovať výberu toho vhodného matraca, na ktorý keď si ľahnete, budete sa cítiť ako v mäkučkej perinke. Konkrétne sa budeme zaoberať penovými matracmi.

matrac

Ponúkame vám matrace SONATA WAVE s dvojročnou zárukou, ktoré určite stoja za skúšku. Matrac je vyrobený z vysokokvalitnej peny. Ide o pružnú polyuretrátovú penu s vysokou hustotou, ktorá zaistí zdraví spánok vašej chrbtice. Matrac výrazne ovplyvňuje zdravie vašej chrbtice a preto jej treba dopriať, čo najvyššiu kvalitu.

Ako je matrac obalený? Pokrýva ho snímateľný prací poťah s nanočasticami striebra a úpravou sensolution. Ide o poťah vyrobený so 100% bavlny. Nanočastice striebra majú antibakteriálne, antivírusové a antimykotické vlastnosti. Sú to častice, ktoré sa bežne vyskytujú v prírode, takže sú netoxické a dokonca zabraňujú vznik zápachu. Vďaka snímateľnému poťahu sa nemusíte obávať vypratia matraca pri akejkoľvek nehode.

spanok

Poťah je vhodný aj pre citlivejšie osoby a alergikov, nakoľko sa môže prať až pri 60 stupňoch Celzia, čím dôjde k usmrteniu choroboplodných zárodkov a roztočom, ktoré často spôsobujú rôzne alergické reakcie. Snímateľný prací poťah s nanočasticami možno prať až do výšky 95 stupňov Celzia, čo vám zaručí absolútnu čistotu matracu.

Tento matrac má rôznu tvrdosť podľa strany, na ktorú si ho otočíte, čo je výhodné nakoľko máte viac možnosti výberu. Môžete si vybrať medzi tvrdším a mäkším variantom. Vďaka penovému matracu sa nemusíte obávať hluku z klasického pružinového matracu pri každom jemnom pohybe. Čaká vás kvalitný spánok.

Scroll to Top