Moja sestra a kamarátka

Kamarátka žije s priateľkou (priateľka má 3 deti), zároveň tá priateľka je bývalou mojou sestry. Ale stále za mojou sestrou chodí, obľubuje ju, využíva ju a bohužiaľ moja sestra ju verí. Moju sestru vo vzťahu minimálne trikrát podviedla (aj s chlapom) a ako žije s mojou kamarátkou, tak tú podvádza s mojou sestrou (a bohvie s kým ešte). Skrátka obe dievčatá využíva, citové vydiera, dokonca moju kamarátku fyzicky napáda (fyzicky napadla aj moju sestru a vyhráža sa jej dosť hnusnými vecami, že ju zničí život, keď sa rozídu, alebo že ju fyzicky ublížia). Obe sa vďaka nej zadĺžili a ona celý čas nič nerobí. Nepracuje a ani nemá snahu.

s

Nie je to jednoducho dobrý človek a ako sa stará o deti ani nebudem rozpisovať, skrátka to nie je ani dobrá mama. Len napríklad necháva deti samotné doma a to sú malé (mladšie ako osem rokov), alebo nie je schopná koľkokrát im dať jedlo, keď je s nimi sama doma a musí to urobiť kamarátka, keď príde domov. Snažila som sa ako sestre, tak aj kamarátke niekoľkokrát povedať, že predsa nemôžu chcieť žiť taký život, ale už som zúfalá. Je to naozaj oveľa viac, pretože toto všetko trvá už rok, keď ona preskakuje z jednej na druhú, podľa toho, ktorá má v tej chvíli viac peňazí a je to pre ňu výhodnejšie. Ale vždy si ich dokáže svojou neskutočnou manipuláciou omotať.

s

Robí aj to, že keď ich s mojou kamarátkou veľmi hnusne nadáva na moju sestru a to isté robí naopak, takže sa tie dve nenávidia. Vlastne si tým zariadila, že spolu nehovoria. A mňa to fakt mrzí, a neviem, ako tým dvom pomôcť. Neviem, prečo to nechávajú dôjsť takto ďaleko a nechajú ju, aby sa k nim oboma takto správala a nedokážem to pochopiť. Keby sa niekto takto správal ku mne, tak okamžite vzťah ukoncim a som radšej s niekým, pre koho som jediná a kto si ma váži.. príde mi to smutné a zároveň divné celá táto dnešná doba.

Scroll to Top