Pevné akrylové nechty

V dnešnej dobe si takmer všetky ženy upravujú nechty buď lakovaním, alebo si ich dajú spraviť v kozmetickom salóne. Často sa rozhodujú medzi gélovými a akrylovými nechtami. Akrylové nechty sú pevnejšie, odolnejšie a omnoho dlhšie vydržia. Gélové nechty sú tiež pevné, ale zároveň ohybnejšie a pokiaľ žena pracuje v náročnej práci, môže sa stať, že sa rýchlo zničia. Pokiaľ si žena dá urobiť akrylové nechty, mala by si dávať pozor na to, aby s nimi niekde nenarazila, pretože si môže odtrhnúť aj svoje nechet. Dajú sa krásne vyzdobiť, pretože existujú farby a ozdoby od výmyslu sveta.

Zdobené akrylové nechty

Pre modelovanie týchto nechtov je potrebný akrylový prášok na nechty a tvrdidlo. Tvrdidlo je tekutina, ktorá je modrej fialovej alebo čírej farby. Tieto nechty si viete vymodelovať doma samy, alebo môžete navštíviť salón, kde vám ich spravia za primeranú cenu. Pokiaľ sa však rozhodnete, že si budete tieto nechty robiť samy doma, vyjde vás to omnoho lacnejšie. Na tejto webovej stránke si viete objednať rôzne druhy akrylových práškov, podľa toho, aké nechty by ste chceli mať. Farieb je tu naozaj od výmyslu sveta a môžete si z práškov kombinovať aj svoje vlastné. Na tieto nechty nepotrebujete UV lampu, čiže ešetríte aj na tomto.

Červené nechty

Viete si zakúpiť aj UV Akrylgel, pomocou ktorého vznikajú nechty výnimočne odolné mechanickému namáhaniu, avšak pri tomto systéme budete potrebovať spomínanú UV lampu na nechty. Akrylové nechty bez pomoci UV lampy si viete urobiť kdekoľvek. Môžete si ich spraviť na terase pri popíjaní kávičky, alebo počas svojej pracovnej doby, pokiaľ máte home office. Cenovo sú dostupné pre každého, nájdete tu aj rôzne zľavy, kedy sa vám oplatí nakúpiť viac kusov a farieb. Neváhajte a objednajte si svoje vlastné akrylové prášky a spravte si nechty v pohodlí domova. Ak sa ich naučíte pekne modelovať, môžete ich spraviť aj svojim kamarátkam a zarobiť si tak niečo navyše.

Scroll to Top