Prejav lasky

Muž nikdy nebol komunikatívny typ, ale vždy občas dal najavo, že ma má rád. Sme spolu 6 rokov a napísal mi to v sms možno tak 2x, hovoriť mi to nehovorí.. nemá potrebu ma brať medzi svojich kamarátov, dlho som od neho nepočula kompliment. Posledných pár mesiacov sa konverzácii vyhýba úplne, mám pocit že dosť zlenivel a doma ho nič veľmi nebaví, teda jeho záujmy (koleso) a plány s kamarátmi, týždenné tripy, to áno, ale nezahŕňa do toho ani mňa ani deti, sexu sa vyhýba, nenapíše ani sms za celý deň, keď som v práci do večera, aspoň informácie ohľadom detí, čo robili… Musím vždy volať alebo písať prvé ja.

s

Keď mu ja napíšem konkrétnu otázku, zabudne mi odpísať, pritom vidím, že na WhatsApp je aktívna. Aby toho nebolo málo, zatajil mi a potom sa preriekol, že si založil účet na Instagrame. To bola pre mňa veľká rana, čo sa dôvery týka.. čo tam asi tak robí, sleduje ženy, konkrétnu ženu, neviem. Rozpadá sa mi vzťah, rodina a ja poriadne neviem, kde ešte čo skúsiť. Navrhovala som mu párovú terapiu, pýtam sa ho, či ho niečo netrápi, nehovorí. Naše konverzácie sú už iba výčitkami. Ja vyčítam jemu jeho nezáujem a ignoráciu a on tvrdí, že si za to môžem sama, že čokoľvek mi povie, prekrútim a áno, žiarlim na jeho kolegyňu, s ktorou zdieľa kanceláriu.

s

Ktorá sa vrátila po materskej, poznajú sa 15 rokov, je krásna, milá, jeho typ a naozaj tá zmena nastala v období jej návratu. Tak teraz ako to prejsť, ako to vymazať z hlavy, nespoznávam sa, príde mi to už ako posadnutosť, tá má žiarlivosť a obavy. Naozaj mám neustále myšlienky a domnienky, že mu zamotala hlavu, aj keď je vydatá, podľa fotiek šťastná v manželstve, tak mám potvrdené, že je to ten typ, ktorý vie, že sa za ňou muži otáčajú.. Je to dlhodobá záležitosť, že mi vo vzťahu chýba tá naklonosť a občas si vravím, prečo mi môj muž tu naklonnosť nedáva..

Scroll to Top