Krtkovanie potrubí v Piešťanoch za skvelú cenu

V Piešťanoch a okolí máte možnosť využiť profesionálne služby spoločnosti AB-krtkovanie. Sú špecialistami na údržbu, čistenie a opravu potrubí a kanalizácie. Môžu sa pochváliť dlhoročnými skúsenosťami, vďaka ktorým si bez problémov poradia s akoukoľvek nepríjemnou situáciou súvisiacou s potrubím. Ak sa Vám upchalo potrubie, odporúčame Vám využiť službu vysokotlakového čistenia kanalizácie. Počas neho je silným prúdom vody spoľahlivo prečistené potrubie, ktoré tak bude zbavené nečistôt a usadenín. Počas tohto rýchleho úkonu vyčistíte dlhý úsek potrubia a plne tak obnovíte jeho priechodnosť.

inštalatér

Skvelou metódou na čistenie potrubí rôznych priemerov je elektromechanické krtkovanie. Ide o proces, počas ktorého sa priamo do potrubia zavedie kovový mechanizmus s ohybnými špirálami. Tie svojim pohybom odstránia znečistenie. Nie je potrebné používať žiadne chemické látky a nehrozí Vám ani vyplavenie splaškov do interiéru. Ekologickým spôsobom tak precízne vyčistíte svoje potrubie. Ďalej Vám spoločnosť AB-krtkovanie ponúka službu TV monitoringu potrubí. Slúži na to, aby ste vďaka kamere, ktorou sa dostanú do potrubia, uvideli stav stien kanalizácie.

potrubie

Podľa výsledkov monitoringu tak môžete zhodnotiť, či potrubie potrebuje údržbu alebo je v dobrom stave. Krtkovanie Piešťany https://ab-krtkovanie.sk/krtkovanie-kanalizacii-piestany/ však využijete aj inde ako v odtokoch z wc, či kuchynského drezu. Svoje uplatnenie má aj pri čistení dažďových zvodov, kanalizačných vpustí, či kanalizačných stúpačiek. Okrem krtkovanie sa zamestnanci AB-krtkovania ochotne postarajú aj o inštalatérske práce. Ich služby sú v Piešťanoch a okolí dostupné za najnižšie ceny. Obrovskou výhodou je to, že sú Vám k dispozícii nonstop. Nie je totiž nič horšie, ako keď s upchatým wc musíte čakať až do najbližšieho pracovného dňa. Rýchle, lacné a spoľahlivé riešenie problémov s kanalizáciou Vám ochotne zabezpečí spoločnosť AB-krtkovanie.

Scroll to Top