S rektifikačnými terčmi sa pracuje rýchlo a výsledok je perfektný

V súčasnosti si nemusíme robiť starosti s tým, že niektorý produkt nebudeme vedieť zohnať, práve naopak, obchody sú plné rozličných výrobkov a my máme niekedy práve opačný problém, vyznať sa v množstve tovarov a vybrať si naozaj správne. Práve v takýchto situáciách nám pomôže odborná rada a pomoc v špecializovanom obchode. K rodinnému domu patrí aj terasa, je to nepísané pravidlo a myslím, že každý majiteľ sa poteší možnosti urobiť si priestor na oddych a príjemné posedenie počas pekných dní. Na terasu sa umiestňujú aj nábytky, sedačka či stoličky, kreslá, a tiež stôl a na tom sa podávajú rozličné nápoje, káva a pohostenie, takže jeho úložná plocha by mala byť vo vodorovnej polohe. To sa dá dosiahnuť osadením dlažby alebo iného typu podlahy kvalitne a s pomocou moderných pomôcok.

Ideálne rovná podlaha je základ

Základné betónové práce sú častokrát urobené na hrubo, to znamená, že pri ukladaní dlažby na podklad je nutné si ho ešte dorovnať do ideálnej roviny. Dnes sa však nemusíte trápiť s lepením keramickej dlažby, ale jednoducho ju uložíte na rektifikačné terče na dlažbu https://quadrofixing.sk/rektifikacne-terce/terce-pod-dlazbu/c26, ktoré zabezpečia, že bude v rovine. Sú výškovo nastaviteľné a v obchode ich dostať na úpravu výšky od 10 až do 480mm. Výšková nerovnosť tak už nebude problém.

Veľkosť plochy terasy nerozhoduje

Terčíky sa vyrábajú z materiálu, ktorý je stabilný, má dlhú životnosť a odoláva UV žiareniu či mrazu. Na predaj ich majú v kamenných obchodoch aj v eshopoch. Pri použití týchto terčov z gumy alebo pevné terče vám zjednodušia prácu a podlaha tak nebude v zimnom období praskať, čo je najčastejšie poškodenie keramických podláh. Na gumových terčoch bude dlažba pevná, no ak bude treba niektorú z nich vymeniť, nemusíte rozbiť celú terasu, ale pohodlne vyberiete iba poškodený kus dlažby. Odborná firma vám pomôže s pokládkou dlažby alebo poradí ako s terčmi manipulovať, prípadne vypracuje cenovú ponuku na množstvo materiálu a podrobne rozpíše potrebné doplnky. Po takejto kvalitne urobenej podlahe potom bude radosť chodiť či na nej sedieť a vychutnávať si dobrú kávu.

Scroll to Top